Policijos pareigūnas sumušė beginklį, nesipriešinantį žmogų (N-16)

Panevėžio pareigūnai sulaikė beginklį ir jėgos nenaudojusį, besikeikiantį vyriškį. Šis pareigūnams liepė užsidėti kaukes ir ėmė keiktis. Po keiksmų policijos reakcija buvo žaibiška – vyrui buvo trenkta, jis buvo parverstas ir ištemptas į lauką. Tokie pareigūnų veiksmai sukrėtė net ir visko mačiusius teisininkus, kurie tokius pareigūnų veiksmus pavadino pertekliniais ir nepasvertais.

„O šiaip turi kaukę užsidėti. – O tu nesikeik. – Tu man nepaaiškinsi, gerai? Filmuok! Filmuoji? Gerai. Jie be kaukės atvarė, be kaukės atvažiavo. Jie man pradėjo aiškinti? Kokią jūs teisę turit čia be kaukės vaikščiot? – Einu surašysiu protokolą. – Man neįdomu protokolą, piskit lauk iš mano gryčios“, – po šitokių žodžių pareigūnas vyriškiui trenkė į veidą ir pargriovė ant žemės.

Policijos pareigūnai privalo elgtis profesionalai, atsižvelgdami į objektyvius standartus, laikydamiesi profesinio santūrumo, o ne vadovaudamiesi tiesiogiai susijusių asmenų emocijomis.

Pasidalinkime

Komentarų: 40

 1. Trūksta žodžių.Dabar tokia visuomenė.Kiekvienas už save.Klausimas, kur galima įsigyti ginklą, kad galėtum save ir savo šeimai apginti? Nes kuo toliau ,tuo baisiau bus .Šis faktas nepateisina pareigūną.Jei atėjai areštuoti,tai areštuoja, jei atėjai nužudyti, tai nušauk, bet nebūk išsigimėlis.AMERIKA YRA AMERIKA!!!

 2. VIESINKIT LANZBERG POLIZE OKUPANTU KILME ATEICIAI KAI SUGRIZ ISVADUOTOJAI!!!!LANZBERG OKUPANTAMS KAPUT!!!!!!

 3. VISINKIT LANZBERG POLIZE OKUPANTU KILME ATEICIAI KAI SIGRIZ ISVADUOTOJAI!!!!LANZBERG OKUPANTAMS KAPUT!!!!!!

 4. Dingo mano komentaras ?? Idomu,kuo jis neitiko??nejau komentuoti ivykdyta nusikaltima jau tapo draudziama???Gal jau ir mineti Tada Binda draudziama,reiskia ir skaityti lietuviska literatura jau nebegalima??Kai kurie skundziasi,kad rusu okupacijos metais buvo labai blogai.Bet anuomet nacionaline literatura,paprociai,kultura,tradicijos tikrai nebuvo draudziami.Atvirksciai,buvo valstybes net finansuojami.Prisiminkim ,kad ir Dainu sventes Vingio parke.Kiek grozio,kiek sventiskumo,kiek dziaugsmo visiems?? Dabar jau uzdraustos.O ir Tadas Blinda visuose mokyklu dramos bureliuose buvo vaidinamas,ir niekam nekliudavo.

 5. Kiek mes dar sėdėsime patogiai ant savo sofkučių ir nereaguosime adekvačiai, nesuvokiama man.. Ar lauksime Australijos scenarijaus? Ar ir tai dar nebus mums rimtas argumentas pareikšti, kad esame prievartaujami-naikinami ir ne bet ko, o šios valdžios vedamos politikos su iš to išplaukiančia agresija bei nebesivaldymu net ir pareigūnų veiksmuose? O šis konkretus atvejis man atrodo taip: kiekvienas žmogus savo darbo valandų metu turi dirbti bei elgtis profesionaliai. Žmogaus laisvalaikis ir darbo laikas du skirtingi dalykai.. Na ir policininko veiksmų eiga man rodos turėjo būt tokia, kad tiesiog uždeda antrankius ir pasako jog „viskas, ką pasakysite, gali būti panaudota prieš jus“ ir išsivesti arba nunešti tą žmogų, o ne tempti kaip mėsos gabalą visą pasruvusį kraujais.. Šio policininko nuotrauka tikrai turi būti viešai skelbiama tam, kad žinoti, jog šis pareigūnas nėra pajėgus susivaldyti ekstremaliose situacijose ir kad iš tokio žmogaus galima laukti bet ko ir bet kokioj situacijoj ir kad visiems absoliučiai reikia saugotis tokių.

  1. LANZBERG POLIZE-OKUPANTU SABAKOMS NIEKADA NEDARYKIT DURU ,BADYTAI TURI PRISTITATYTI SAVO DUOMENYS IR VIESINKIT PO KEKVIENO SUSIDURIMO ,ZMONES TURI ZINOT SITO OKUPANTINIO GAVNA KIKME ATEITIES DISKUSIJAI SU PADLOM!!!!

 6. I teisma mentus, cia ne pareigunai, cia mentai pareiguno uniformoje. Uzpuolimas, kuno suzalojimas, garbes ir orumo izeidimas, pazeminimas, ir aisku pavojaus isplisti uzkreciamomis ligomis sukelimas. Juk patys taip baudas israsineja.

 7. Cia mentai,o mentams reikia duoti atkirti fiziskai. Ziurovu daugiau nei mentu, kodel mes nieko nedarome, kiekvienas drebam del savo kailio, patys kalti, mus skerdzia o mes tik mekenam.

 8. Jiem pinigai mokami kad savo darba atliktu o nesavivaliautu ir zmones zalotu . Jei su psihika netvarkoi tai reikia darba keist . Keistai atrodo atejo i svetimus namus sumuse tikriausiai to buto seimininka , istempe kaip gyvuli i kiema . Pazemino , padare zala zmogaus sveikatai ar padorus policininkas taip elgtus ? Matosi kad megejas kumscius palaidyti . Tikriausiai cia ne pirmam galva sudauzo tik filmuotos medziagos nebuvo todel ir elgesi taip . Nenustepciau kad savo seimoi taip santykius aiskinas . Jokios pagarbos vyresniam zmogui . Manau kad uz si nusikaltima turi but patrauktas baudziamon atsakomyben kaip ir kiekvienas nusikaltelis . Istatymai visiem tie patys . Idomu kaip jis pats jaustusi jei su jo seimos nariu taip pasielgtu koks megejas kumscias pamojuot ir po kiema kaip gyvuli tampytu .

  1. blogiausia, kad savu jie nebaudzia ir nei vienas i ikalinimo istaiga neatsidure, ,gaus koki papeikima, tuom ir viskas ir baigsisi

 9. LANZBERG -OKUPANTU -SABAKOS GREITAI KAPUT !!!RYTAI UZEINA LANZBERG SABAKOMS IR JU KOLOBORANTAMS GRABAI PABANGA ATSTOS!!!!!!!

 10. Tu nusmurgeli gal man tave issitraukt ir tau snuki isdauzyti ka?Uz tai kad tai rasai?Uz tapati sis pilietis buvo sumustas pareigunu,ar tai normalu daune tu?!

 11. BALTARAISCIU-POLIZE PYDARASTAI PALIKUONYS SMYRDANCIOS DVESELENOS DAR SLIAUZIOJA NEDADAMUSTOS TARYBU GREITAI,GREITAI LA NZBERG RASTU KOLOBORANTAMS KAPUT!!!!!

 12. Viesinkyte tu pydarastu baltaraisciu-polize URODU SEIMOS NARIUS JU MALAFEIKU NUOPYSAS IR NAIKYNKIT VISAIS BUDAIS !!!SITU POLYCAJU PYDARASTU PAVARDES POLYCAJU IR JU IZGAMU SEIMOS NARIU JAU ZONOMOS IKI PADLOS!!!!

 13. policija yra policija,nera ko burnoti ant pareigūnų kad ir savo namuose…manau labai gerai kad gavo i marmuze..muzikai dabar per daug sau leidzia!

  1. Policajams prijaučiantys karaliukais ateis ir jum laikas už viską atsakyti, čia nėra policininkas, o yra policajus, fašistinis
   !

 14. valdžioje bespridielnikai tai ko norėt iš sarginių,normalūs žmonės šitą profesiją aplenkia didžiuliu ratu ,aš manau ten eina patologiniai tinginiai ir nuskriaustieji kuriuos vaikystėj visi stumdė.

 15. Kažkas iškvietė policiją ne šiaip sau. Ir nesuprantu tokio dalyko, kad kažkas galėtų nepagarbiai kalbėti su bet kuo, ar tai policininkas ar ne. Sena patarlė, kaip šauksi, taip ir atsilieps.

  1. gal pusgalvis esi, tai jei zmogus nusikeike ar ne taip kazka pasake, tai pareigunams galima sugyvuleti ir zmogu dauzyti, zaloti ir pan.

  2. Tu nusmurgeli gal man tave issitraukt ir tau snuki isdauzyti ka?Uz tai kad tai rasai?Uz tapati sis pilietis buvo sumustas pareigunu,ar tai normalu daune tu?!

 16. Uniformuotu BANDITU suki- „ginti, saugoti, padeti“, reiketu pakeisti i „sumusti, suzaloti, suluosinti“. Beje video ir liudininkus turite, susiraskite advokata ir tas uniformuotas ismata bus nuleistas labai zemai…

 17. Žiauru, visų pirma žmogus savo namuose. Atėję policajai, be „namordnykų“ už kažką grąsina surašyti protokolą. Ir galiausiai už žodžius „pysk lauk iš mano gryčios“ yra sudaužomas ir pusnuogį išvelka į lauką. Bl..t jau pradedu tikėti jog pareigūnų, kuriuos išties gali vadinti pareigūnais, yra tik mažuma

  1. Ankščiau daužydavo tik kamerų tiek nebuvo. Galvojau jau mentai pasikeite bet žiūriu ir dabar daužo žmones.

 18. Jau seniai pasidarė akivaizdu, kad pereiti iš milicijos į policiją, tai ne tik pavadinimo pakeitimas.

  1. Stribai cia,o ne policininkai.Siandien jie ta zmogiuksti,rytoj su manim sitaip!FU! Beja,svarbus klausimas:ar ne mokesciu moketojai jiems algas moka?

 19. Rasykit pareiskima imuniteto tarnybai, nors sitoje valstybeje greiciausiai pofik bus, issivartys sabakos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.