Speciali PressJazz TV laida: prof. E. Vaitkaus komentaras

Speciali PressJazz TV laida: prof. E. Vaitkaus komentaras.

Pasidalinkime

Komentarų: 4

 1. Tik anonimas ir gali rašyti, nes pagal rašliavą medicininės išminties ir supratimo- nulis. Kai neblogai moka, juk reikia papilti kokį kibiriuką šiukšlių. Ne tamstos galvelei suvokti gerb. profesoriaius Vaitkaus proto, puikaus medicininio išsilavinimo ir patirties, bei pasaulinės medicininės literatūros komentarų bei žvalgų.

 2. Akademinis profesorius kalba neesminius dalykus, o kartais ir „pievas“. Kaip ir visi akademiniai jis kovoja su pasekmėmis ir visai nemato arba nenori matyti priežasčių. Kaip hematologas turėtų žinoti, jog nėra jokių kamieninių ląstelių, iš kurių organizmas galėtų gyvenimo eigoje „pagaminti“ minimus organus. Profesoriaus minimos kamieninės ląstelės egzistuoja tik kraujodaros sistemoje ir iš jų organizmas gali gaminti tik kraujo kūnelius.. Taip, yra embrioninės kamieninės ląstelės, bet iš jų diferenciacija vyksta tik gemalo stadijoje, kai jį sudaro tik iki 1000 ląstelių, o ir tas procesas yra sąlygotas visai ne vidinių ląstelės priežasčių, kaip teigia profesorius, bet išorinių, nes genomas tame gemalo vystymosi etape dar „tyli“. Jau du metai kai šis profesorius „putojasi“ prieš valdžios veiksmus, bet kažkodėl nenori įvardinti esminio dalyko – PGR testų pandemijos. Jis sąmoningai ar nesąmoningai, bet tyli apie tai, jog PGR (polimerazės grandininė reakcija) tinkama tik dauginti RNR arba DNR, bet ne nustatinėti virusams. Geriau profesoriui sektųsi, jei jis užsiimtų poezija, o ne mokslu. Beje, minėjote, jog turėjote ir turite nuolatinių problemų su gerkle. Kaklaraiščio ar „peteliškės“ nešiojimas nėra sveikintinas reiškinys sveikatos prasme, profesoriau, nes kaklo veržimą organizmas visada traktuoja kaip smaugimą ir į tai atitinkamai reaguoja savo parametrų pokyčiais, kurie ilgainiui išderina organizmo medžiagų apykaitą. Taip reaguoja visi gyvūnai, nes kovoje visada yra labiausiai saugomas kaklas. Na ne Paracelsas kol kas esate profesoriau, ne Paracelsas…

  1. ….jei būtumėt klausesi profesoriaus anksčiau,būtumėt girdėję ir apie testus….
   nuo kitų šis profesorius skiriasi tuo,kad nebijo kalbėti,reikšti savo nuomonę,kuri gali būti visokia….
   Kiti gi profesoriai arba yra režimo (stiprioje) pusėje,arba „po šluota“…

  2. Jis kalba ne specialistams, o eiliniams klausytojams, kurie neturi specialiųjų žinių ir nežino visos tos mokslinės kalbos. Aišku? Todėl nesikabinėk prie žodžių, o žiūrėk į esmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.