Mokslininkai atskleidė CO2 teorijos absurdą

Autorius:

Svarbiausia šių laikų spekuliacija yra ta, kad dėl klimato kaitos, kurią lemia antropogeninis CO2 išmetimas, kalti žmonės. Kaip argumentas pateikiamas mokslininkų susitarimas šiuo klausimu, kuris, neva, sudaro 99 proc. Tačiau tai yra melas. Tie, kurie aktyviai propaguoja pagrindinį antropogeninio veiksnio vaidmenį klimato kaitai, nutyli, kad šis konsensusas neturi jokio mokslinio pagrindo. Šis įsitikinimas dirbtinai kuriamas nesuteikiant žodžio mokslininkams, turintiems kitokią nuomonę. O teorija apie klimato kaitą dėl išmetamo CO2 kiekio neturi mokslinio pagrindo. Ji grindžiama klimato modeliais, kurie negali atkurti praeities temperatūros ir paaiškinti šiandieninio pasaulio temperatūros kilimo. Tačiau, nepaisant milžiniško spaudimo mokslo bendruomenei, tarp mokslininkų yra tikrų didvyrių, kurie dėl pelno nenusižengia savo principams. Ir keli iš jų pateikė išsamius komentarus konferencijai „Pasaulinė krizė. Tiesos metas“.
Hansas Borge (Norvegija) Pramonės matematikos mokslų daktaras, organizacijos „The Climate Realists“ generalinis direktorius
Ole Henrikas Elestadas (Norvegija) Chemijos profesorius, fizikinės chemijos ir spektroskopijos magistras
Janas-Erikas Solheimas (Norvegija) Oslo universiteto Teorinės astrofizikos instituto garbės profesorius
Gregoris Vrigtstounas Geologas (geologijos bakalauras ir magistras), CO2 koalicijos vykdomasis direktorius, bestselerių („Nepatogūs faktai“) autorius, Tarpvyriausybinės klimato kaitos komisijos (AR6) ekspertas recenzentas.
Dr. H. STERLINGAS BERNETAS Taikomosios filosofijos mokslų daktaras, vyresnysis aplinkosaugos politikos bendradarbis ir „Aplinkos ir klimato naujienų“ vyriausiasis redaktorius.

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Koks skirtumas, ką tie mokslininkai sako? Vistiek kiekvienos dienos gale politikai apsprendžia VISKĄ. Svarbiausia tikėti mokslu, o ypač tuo, kurį skleidžia politikai ir jų politinės kontoros(mokyklos ir universitetai).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.