Kalba, kurią sisteminiai propagandistai stengėsi nuslėpti ir “nepastebėti”

Autorius:

Dainius Kepenis:

„Pamąstymui…
Išklausęs buvusio Konstitucinio teismo teisėjo, o dabar – kandidato į Aukščiausio Teismo teisėjus Egidijaus Šileikio prisistatymą, Seimo vicepirmininkas A.Mazuronis pasakė, kad ši kalba yra įspūdingiausia per jo daugiametę karjerą Seime. Sutinku. Per šešis savo darbo metus čia girdėjau tik vieną kalbą, kuri, pagal savo drąsą ir tiesos sakymą, būtų panaši. Be to, šio teisininko veiklą stebiu jau daug metų ir ne kartą žavėjausi jo principingumu ir profesionalumu. Nepaisant to, sisteminiai propagandistai to stengėsi “nepastebėti”, netgi – nuslėpti.
Manau, kad balsavimas dėl šio teisėjo patvirtinimo bus labai rimtas testas Seimui dėl to, kas yra kas Lietuvoje.
Šis testas jau parodė Prezidento Gitanas Nausėda poziciją, kuri mane maloniai nustebino. Dabar jis parodys, kiek parlamentarų yra tiesos paieškų pusėje ir kiek yra įtakoti užsakovų. Labai apgailėtina, kad yra asmeninių nuoskaudų vedinų parlamentarų, kurie į reikalą žiūri per savo piktų, siaurų akinių ar piniginių prizmę… Manau – tai bus vienas iš tikriausių ir patikimiausių testų, kuris parodys ar dar yra vilties Lietuvoje rasti TIESĄ. Stebekime akylai .
Kartu tai bus išbandymas ir visiems piliečiams. Jeigu valdantieji nepajus visuomenės ir savo rinkėjų balso, tai būsime praradę dar vieną progą parodyti, kam iš tikro priklauso valdžia Lietuvoje. Pabudome? – Tai kelkimės!“

 

Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.