Nuotrauka: stop kadras

Niujorkas nušvilpė JAV Atstovų rūmų pirmininkę N. Pelosi

Autorius:

Primename, kad Nancy Pelosi yra didžiulė Džo Baideno gerbėja, o Žygimantas Pavilionis yra didžiulis jos gerbėjas. Nancy Pelosi taip pat prisidėjo prie Kinijos provokavimo vykstant į Taivaną.

Šaltinis: Vita Gruodytė

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Sako, kad tiesa akis bado. Todėl landsberginė šaika neprisileidžia žmonių arti, kad tiesos žodžiai akių neišbadytų. O kodėl šaika nesikalba su žmonėmis nei tiesiogiai, nei per televiziją, nerengia atvirų debatų, pokalbių, o jei ir rengia pokalbius, tai be oponuojančių atstovų.? Todėl, kad šaika tiesos niekada nepasakys, o melą žmonės tuoj supras ir nušvilps melagius. Išvada: lietuviškieji valdžiagyviai bijo tautos, bijo Lietuvos žmonių ,todėl ir atsitvėrė nuo tautos tvoromis. Bet jei Machometas neina prie kalno, tai kalnas ateis prie Machometo, o tada bus . . . žemės drebėjimas.

  2. Susiraukslijusi ragaze nesuprato kad zmones jos nekencia??Zmones svilpia kad nesdintusi nuo scenos,o isdziuvusios smegenys duoda impulsus kad tai palaikymas??Grazu tik liudnoka,kad tokios ragazes suvyte turi galimybe apspresti milijardozmoniu gyvenimo kokybe.Bet kur tokiem niekalam detis??Ir Lietuvoje ziurekit kaip zmones nusvilpe landsbergio gaujale susisukusia prie seimo palapinej??o jie galvojo ,ne kaip padeti esama istaisyti,o kaip tuos svilpiancius sunaikinti??Gi jau po keliu dienu toks razmusas nurode nuosaviems policininkams ir prokurorams ,kad visus svilpiancius sudoroti ,jeigu ne kitaip tai bent baudom???O kaip zmonem pabendraut su savo elitu susisukusiu guztas valdzioj??I laiskus neatsako,i tiesioginius pokalbius landsbergiu tv neisileidzia tautso,per fortkele irgi bijo i paklausimus atsakineti,i va imituojama shou kaip prie seimo palapinej irgi zmones per 100 metru arciau neprileidziami?? Belieka tik is too svilpti,gal girdes???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *