Nuotrauka: stop kadras

PAŽIŪRĖTI BŪTINA: stipri būsimosios Italijos ministrės pirmininkės kalba

Autorius:
Italijoje rinkimus laimėjo kraštutinių dešiniųjų atstovė Georgia Melloni. Su netikėta pergale ją jau pasveikino Vengrija ir Lenkija.
Paklausykime George Melloni kalbos ir suprasime, kad Europoje vyksta dideli pokyčiai.
“Būsimoji Italijos ministrė pirmininkė George Melloni kalba apie dominuojančią pasaulio ideologiją: “kodėl šeima jiems tapo priešu? Kodėl ji juos gąsdina? Į visus šiuos klausimus yra paprastas atsakymas. Nes tai daro mus savimi. Nes tai yra mūsų tapatybė. Nes viską, kas sudaro mūsų esmę, dabar skelbiama kaip nepriimtina. Tai daro tie, kurie nori iš mūsų tai atimti ir paversti mus idealiais vartotojiškais vergais. Štai kodėl jie smogė mūsų tautinei, religinei, lyčių, šeimos tapatybei.
Aš negaliu savęs vadinti itale, krikščione, moterimi, mama. Aš turiu būti X piliečiu, X lytimi, tėvu Nr. 1, tėvu Nr. 2. Nes jie nori paversti mane numeriu, atimti mano tapatybę ir mano šaknis, nori paversti tobulu vergu finansų spekuliantų malonei. Idealus vartotojas.
Štai kodėl mes juose sukeliame tokią baimę. Štai kodėl šis įvykis juos taip gąsdina. Nes mes nenorime tapti skaičiais, nes esame pasirengę saugoti kiekvieno žmogaus vertę. Visų.
Nes kiekvienas iš mūsų turime unikalų genetinį kodą, mes unikalūs. Ir patinka kam nors, ar ne, tai yra šventa. Ir mes tai saugosime. Stengsimės vardan Dievo, vardan Tėvynės ir vardn šeimos. Dėl visko, kas juos taip erzina. Tai darysime norėdami apsaugoti savo laisvę”.”
Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *