Nuotrauka: stop kadras

Tūkstančiai žmonių išėjo į Prahos gatves: reikalauja rusiškų dujų importo

Autorius:
“Tūkstančiai žmonių išėjo į Prahos gatves. Jie pareikalavo, kad valdžios institucijos susitartų dėl rusiškų dujų importo.
Jie taip pat pasisakė prieš antirusiškas sankcijas ir už dabartinės premjero Petro Fialos vadovaujamos vyriausybės atsistatydinimą.
Šio mėnesio pradžioje vietos gyventojai, pasipiktinę šalies vadovybės vykdoma energetikos politika, jau surengė didelį mitingą.
Žmonės mano, kad didėjant pragyvenimo išlaidoms vyriausybė nepakankamai remia piliečius.”
Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Ot vatnikai ,ot kremliniai,ot putinskininkai,aa ???Taip kalba Lietuvos valdziagyviai.O as senai sakiau ir dar karta patvirtinsiu,kad Rusija ir Baltarusija ir Latvija musu,t.y. Lietuvos kaimynai,o su kaimynu pykstasi tik su proteliu susssssssipykes.Patikekit,kai isaiskes ,kad Rusija ir Prezidentas Putinas i Ukraina ivede armija su tikslu sunaikinti 46 amerikonu biolabaratorijas,is kuriu GALIMAI buvo virusas nugabentas i wuhani Kinija,ir ten paskleistas,ir dar GALIMAI buvo paruosta antra plandemijos banga baisesne uz pirmaja,apie kuria garsiai tv tiesioginiuose eteriuose kalbejo auksciausios klases medikas -zydas bilius geitzas ir amerikos fauciu antanukas,kuri turejo si rudeni apimti visa pasauli,esu tikras,kad ne viena valstybe statys Prezidentui Putinui paminklus.O kad zmones isejo i gatves Prahoje,tai cia tik maza dalele to,kas vyksta per mitingai visoj jevropoj ir pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *