Nuotrauka: stop kadras

Valdantieji susirūpino šalutiniu vakcinų poveikiu

Autorius:

Remigijus Žemaitaitis:

“PRAKTIKANTŲ VYRIAUSYBĖ
Aš tik noriu priminti, kad prieš dvejus metus aš ir dalis opozicijos primygtinai siūlėme teisiškai ir įstatymiškai apibrėžti bei atlyginti žalą, patirtą dėl šalutinio vakcinų poveikio.
Dabar tai buvo priimta – jau valdančiųjų siūlymu. Ačiū ir už tai, bet…
Man peršasi viena mintis. Norom nenorom supranti, kad toks sprendimas pagaliau buvo priimtas ne šiaip sau – pačių valdančiųjų siūlymas yra savalaikis. Kodėl? Tai ne tik rinkiminis triukas patikimumo ir rūpesčio žmonėmis iliuzijai sukurti.
Gali būti, kad jie tiesiog ciniškai išlaukė momento, kai visi žalingi poveikiai įvyko – kas mirė, kas susigadino sveikatą – jau praeityje, jau nurašyta kitiems atvejams ir kad ekstremalūs atvejai nuo šios bus tik pavieniai. Žmogaus organizmas greičiausiai iš principo susitaikė su Covid virusu ir skiepais nuo jo. Jei kalbėtume metaforiškai – visi dabar turime dėkoti šiai valdžiai, kad pavasarį saulė sugrįš ir ims šildyti?
O juk galėjome tą rūpestį žmonėmis turėti jau prieš porą metų? Ne tie pasiūlė? Ne laiku?
Kai kalbėjau apie tai prieš du metus, konservų kompanija šaupėsi, o dabar priima analogišką projektą!
Šlykštu ir nemalonu stebėti tokius veikėjus!”
@remygazemai

♬ original sound – Barmaleus

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Zemaitaiti,ar cia pirmas kartas toks ar cia tik dabar pries rinkimus issoko i pavirsiu ???Lietuvos zmones butu labai laimingi,kad bent jau kompensacijos butu ismokamos tiems,kuriuos numarino ir per prievarta sudegino krematoriumuose??Gal ir cia simonycia su cccmyle sakys ,ka prievartos nebuvo,o tiesiog numire grabuose (kuriu net atidaryti atsisveikinant neleeeeeido)patys stovejo eilese prie krematoriumu vartu ir lauke eiles patekti i kepykla??Visi nukenteje nuo marmalu,visi atsisake marmaliuotis ir prarade darbus,privalo gauti pilnas kompensdacijas,tik ne is valstybes biudzeto,o is tu,kurie zmones zude zinodami ir suprasdami ka daro.Pirma jie atlygina zalas is savo turimu turtu,o tuomet Tribunolai padalins ,tiketina,kam virve,kam lenciuga,kam kulka,kaip sakant pagal nuopeeeelnus naikinant populiacija.

Rašykite komentarą