Nuotrauka: stop kadras

Valstybinio transliuotojo studijoje susirinkę bendraminčiai aptarė grėsmes Landsbergių bendruomenės režimui

Autorius:

Valstybinio transliuotojo laidoje susirinkę bendraminčiai: Dainius Žalimas (pavadinęs K. Juraitį mėšlu), Matas Maldeikis (Aušros Maldeikienės sūnelis, kreipęsis į prokurorus), seimūnas Vytautas Bakas, generalinės prokurorės pavaduotojas Gintas Ivanauskas ir Aurelija Vernickaitė. Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska atsisakė dalyvauti laidoje, nes joje dalyvauja Kazimieras Juraitis.

Laidos vedėja – Liepa Želnienė.

Šaltinis: ekspertai.eu

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. pritariu,as irgi skaitau kad ju nera ko keist nes jie zluge ir kas juos ziuri tai pat, tegul ir ritasi i bedugne,kam nervus gsau gadint,tegul patys gadinasi.

  2. Superinis pavadinimas. Kas jį sugalvojo, tas – ŠAUNUOLIS. O video rodo, kaip lietuviai lietuvį persekioja ir plaka.

  3. Ponas K.Juraitis ir visi panašūs bendraminčiai daro didžiausią klaidą, kad eina į viešumą kapotis (kitaip ir nepavadinsi) su dabartinės valdžios pėstininkais, riteriais aš šūdmalais – kaip nori, taip juos ir pavadink. Ar nežiūri p.Jūraitis tokių TV laidų kaip “Bučiuoju Rūta”, kai jau ne vieną laidą pasisodinama tarp Landsberginių vilkų auka (viena, be palaikymo komandos ir užtarėjo!) ir ją visame eterio gražume plėšyte plėšo į gabalus, tad nei įsiterpti, nei apsiginti, nei po to gydyti išplėšytas žaizdas, tokios aukos neturi jokių galimybių. TAI KO TEN EITI Į PRIEŠIŠKĄ JUMS STOVYKLĄ, O TIKSLIAU Į HIENŲ IRŠTVĄ, juo labiau, kad Landsbergistai nurodė savo pakalikams (ir tai tapo LR valdančiųjų pozicija, sunaikinti Lietuvą galutinai)??? Veikite LR Konstitucijos leistinose rėmuose, neperženkite tos raudonos linijos, naudokitės MENAMA žodžio laisve LT ir po truputėlį (be farso ir pykčio dėstykite savo mintis, priešingai Landsbreginių ideologijai, kuri jau baigia iškrušti Lietuvą per visus galus. Jums, p.K.Juraiti kontruojamas A.Paleckio likimas. Aš neabejoju, kad Jūs būtite po naujų rinkimų reabilituoti, bet nūdien neverta plėšytis, nes šios šaikos niekas negali paveikti, tik nauji Seimo ir Valdžios rinkimai. Atminkite, kitaip nei Lansbergistai mąstantiems, Jūsų veikla daugiau reikalinga šiapus, o ne kitoje kalėjimo grotų pusėje.

    1. pritariu,as irgi skaitau kad ju nera ko keist nes jie zluge ir kas juos ziuri tai pat, tegul ir ritasi i bedugne,kam nervus gsau gadint,tegul patys gadinasi.

Rašykite komentarą