Vaidas Žemaitis. Lietuvos paštas – sukčių kontora?

Autorius:

„Akcinė Bendrovė „Lietuvos paštas”, vadovaujama Astos Sungailienės, elgiasi kaip sukčių kontora. Pašto darbuotojai patys pasirašo ant atsiųstų teismo dokumentų, suklastodami parašus žmonėms net nesant namuose. Toks atvejis įvyko ir su „Mūsų TV” įstaigai atsiųstu laišku. Paštininkė tiesiog pati pasirašė už gavėjus ir sistemoje įvedė, kad teismo siųstas laiškas gruodžio 7 dieną yra įteiktas. Realiai laiškas buvo atsiimtas pašto skyriuje tik gruodžio 16 dieną, nes nuo lapkričio 30 dienos iki gruodžio 14 dienos mūsų nebuvo Lietuvoje.

Prisiskambinti į Lietuvos paštą praktiškai neįmanoma, atsakymų reikia laukti iki 30 dienų. Nutarėme nuvykti į Vilnių, tiesiai į Lietuvos pašto administraciją, kad būtų išspręstas Lietuvos pašto padarytas nusikaltimas. Kaip viskas vyko, žiūrėkite vaizdo įraše.”

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Kai pastas patapo privati landsbergines gaujos valdoma ,pastas sugedo iki panagiu juodumos.Pirmojo okupanto laikais buvo pastas,tikras pastas,dabar liko tik pasto imitacija.KOdel as tuomi garantuotas.? Atsakau,jeigu landsbergine chunta patenkinta va tokiais pasto veiksmais,kai atvirai issitycioje is klijanto,vadinasi ten pilnai atstovaujama tik landsbergines teroristines gaujos interesams.Atvaziuoja zmogus 300 kilometru,kad gautu paaiskinima is aiskiai nusikalteliu ,kurie klastoja dokumentus,ir cia ijungiamas ambalas,kuris net nemato reikalo deveti kokia tai uniforma,tureti bent atributa skirianti nuo vilniaus brigados bandiugu,ar kokio kriminalinio susivienijimo gauru??Priskambinti neinasi,tiksliau nera kam,nes telefonu numeriai,nors jie ir darbo paskirties,uz kuriuos sumokama mokesciu moketoju pinigais,paslepti uz 9 uzraktu.O saleje pasodinta mergele,kaip ziurkele,nesugeba suregzti sakinuko,visiskai neturi kompetencijos,atrodo kaip pelyte patekusi i laboranto stiklaini?Apverktinai atrodo pastas,net lietuvisku geda vadinti.Kazkada dar bandydavau skambinti del problemu,dabar stengiuosi nesinaudoti pasto paslaugom.Va po to,kas buvo parodyta Zemaicio,ministerijai priklausantis vienetas turetu buti viesai apsvarstytas,imtasi priemoniu,priverstiniu,kad butu viesai paskelbti telefonu numeriai visu atsakingu ir ypac brangiai apmokamu pasto ponu,ir kad pasikartojus va tokiems nusikaltimams,atsakinti valdovai butu nedelsiant sainami is uzimamu pareigu,su irasymu ,”del negebejimo atlikti paskirtas pareigybes”.manau taip pasielgus su keleto imoniu valdovu,sistema pasikeistu is esmes ir labai operatyviai.isivaizduokite,del apsileideliu pasto veikeju,zmogus neturejo kitos iseities kaip save apginti,kaip kreiptis i Policija.?/ Policininkas siuo atveju atliko labai svarbu naidmeni gelbejant zmogu.Bet pagalvokim tai,gal tuo metu kazkur zmogus buvo zudomas,gal buvo vagiamas vaikas,gal kazkas kitaip ziauriai elgesi su zmogumi,o Policijos 2 darbuotojai ,aiskino pasto aferistams,kad jie turi elgtis zmoniskai.Noriu atskirai pazymeti Policijos patruliu darbo kokybe.Taktiski,mandagus,gebantys isspresti zmogiskus klausimus ,ir privercia va tinginius,bandiugas ir svolocius ,atlikti pavestas pareigas.ir jau kelinta karta policija elgesi padoriai,ir panasu atsisuko i zmoniu puse,eiliniu zmoneliu puse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *