Vaidas Žemaitis. Ar verta planuoti šeimą ir vaikus? Kaip juos auklėti?

Autorius:

Vaidas Žemaitis:

“Dabartinėje sistemoje sąmoningiems žmonėms išlikti yra labai sunku. O kurti šeimą ir planuoti vaikus idiokratijos pasaulyje yra tikrai gan sudėtinga (kalba eina apie sąmoningas šeimas). Kaip pratęsti savo giminę, ką daryti, kaip išauginti sistemai atsparius vaikus? Ar visa tai įmanoma padaryti gyvenant mieste? Kokią įtaką vaikų auklėjime turi seneliai? Apie tai ir dar daugiau vaizdo įraše.

Mūsų naujausius vaizdo įrašus galėsite rasti www.musutv.lt, www.bukimevieningi.lt, Facebook grupėse, puslapiuose ir mano asmeninėje paskyroje https://www.facebook.com/vaidas.zemaitis.73/https://twitter.com/BukimeV, taip pat Telegram kanaluose: “Būkime vieningi” https://t.me/bukimevieningilt, “Mūsų TV” https://t.me/musutv, “Liaudies žurnalistika” https://t.me/liaudies

Norintiems paremti Mūsų TV:

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Yra pavojus prarast Vaida,kaip kalbanti nesistemines opizicijos lydereli. Tik klausant Vaida,kazkiek sugrizo mano poreikis dometis lietuviais,Lietuva. Seniai nustojau dometis,gal apie 2008,kai gruzinai uzpuole Osetija,o Lietuvos purvasklaida taip bjauriai melavo! Ka gi,bus matyt.Kaip sakoma,”yra kaip yra”! Tokie sunkus laikai atskleidzia viska,”kas yra KAS”. Jei Lietuvai visada but kaip suns pauodegys,reiskia taip ir but! Skauda dusia,taip rasyt,bet “issitreniraves”. Nieko cia naujo!

  2. Labai miela laida 🥰 labai gera tema ir aišku aktuali. Aš manau,kad sąmoningiems tėvams būtina planuoti šeimą ir vaikus 🥰 ir mes turime burtis į bendruomenes,kad vaikai galėtų bendrauti ir mes patys turėtume su kuo bendrauti. Taip, labai sunku šioje sistemoje auginti vaikus,bet tikrai įmanoma,tik reikia nuo pat mažumės su vaiku kalbėtis ir bendrauti.
    Ačiū už puikią laidą

  3. Ko Tu prie to sporto kabinies? Sportas nera blogis, vis kazkas , kas praskaidrina nuotaika tokiais laikais ir aplamai visais laikais… TV laidos Tai taip vercia vemt… Bet sportas, pabalejint uz savus nieko blogs tame nera…vaikai susigundys eit sportuot , o tai nera NK blogs, nesuprantu kodel Tu nemegsti sporto..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *