musutv.lt

musutv.lt

Lietuvos žmonių televizija. Visi viename kanale. www.musutv.lt

Meniu Pereiti prie turinio
  • Pradžia
  • Vaidas Žemaitis
  • Šviežios daržovės
  • Gamtos poezija
  • Vygantas Kelertas
  • Danielius
  • Žadintuvas
  • Labas Žmogau
  • ekspertai.LIVE
  • Milda Bartašiūnaitė
  • Gintaro pokalbiai
  • Rolandas iš pajūrio
  • Teismo Vikingas
  • Rasų Vedos
  • KLA TV
  • Andrius Lobovas
  • Kitoks Pasaulis
  • Įvairūs
  • Kontaktai

Autorius: Vaidas Žemaitis Lekstutis

Esu Vaidas Žemaitis Lekstutis – portalo bukimevieningi.lt straipsnių autorius, nepriklausomas apžvalgininkas ir visuomenininkas. Mano publikuojami straipsniai, įžvalgos ir politinė bei socialinė analizė padeda skaitytojams atrasti alternatyvų požiūrį į Lietuvos bei pasaulio įvykius.
2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

„PressJazz TV” laidos fragmentas 2021 11 03

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Lietuvos Respublikos Konstitucija VS Galimybių Pasas

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kraujo tyrimų darymas „Antėjoje” yra tas pats, kas dalyvauti loterijoje be pergalių

2021 3 lapkričio2021 4 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Ar referendumas jau parduotas?

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

ALYTAUS LIGONINĖJE IR SVEIKI ŽMONĖS SIUNČIAMI Į C19 SKYRIUS tęsinys

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Džo Baidenas užmigo per pasaulinę klimato kaitos konferenciją

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Mantra OM Kaunas Santaka

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Arvydas Balčius. Sudaryta specialistų kolegija, kuri Lietuvos Žmonėms teiks nemokamas ir mokamas teisines paslaugas

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

REKLAMINĖ MIRTIS SU GP DEGALINĖJE IR FARMA PINIGAI HIPOKRATUI

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

ATGAL PRIE LOVIO! Audrius Butkevičius, Zigmas Vaišvila, Nendrė Rogalė Černiauskienė & Co.

2021 3 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

#Politika. Tai mus gydo ar žudo? Taip pat apie maskuojamą statistiką

2021 2 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Tariamos A. Butkevičiaus sąsajos su narkotikų prekeiviais ir bandymas pasinaudojant įvairiais judėjimais suorganizuoti „maidaną”

2021 2 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Vaidas Žemaitis ir Antanas Kandrotas. Ką darom toliau?

2021 2 lapkričio2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Užsiliepsnojo Vilniaus „Akropolis”

2021 2 lapkričio2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Nenorit? Nereikia!

2021 2 lapkričio2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kaukės reikalingos tik lauke

2021 2 lapkričio2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Pragaro vynas Šeimos gynimo maršo ritmu. Laisvės alėja, Kaunas

2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Stabdome referendumo parašų rinkimą

2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kaip tradiciniu būdu gaminamos šakės?

2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Pradėk nuo mažai | Rugilė

2021 1 lapkričio2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Evelinos šeimos tragedija sukrėtė eilinius piliečius, bet ne valdininkus | Ričardas

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

CELOFANINIS M. STONKAUS KOŠMARAS…

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kauno gatves užtvindė baisiausios Lietuvos šmėklos

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

KONSTITUCIJOS DIENĄ KONSTITUCIJOS „EGZAMINAS” EKSTERNU LINKSMAI

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Grąžinkime Valstybę Tautai!

2021 31 spalio2021 1 lapkričio Vaidas Žemaitis Lekstutis

EU parlamente dar yra mąstančių

2021 31 spalio2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Juodieji sąrašai ir nesibaigianti pilnatis Vilniaus savivaldybėje.

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

#Žinios. Uždraustas streikas, lengvatinis PVM tarifas ir Lietuva Europos sveikatos tyrime.

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kaip ‘gailestingos’ sesės aptarnauja mus Vilniaus universitetinėje ligonineje

2021 31 spalio2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Paslėpta istorija | Gyvsidabris, kam jį naudojo | Išardyti mechanizmai |

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

PERGALĖ KAUNO TEISME || Celofanas ir NEABEJINGI

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Link ko mus veda?

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Dulkio karjera Europoje ir augantis BVP

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kreta, Chania Meilės Aktas antsnukiniams

2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Laisvę A. Paleckiui! Šalin politines represijas! (mitingas prie teismo)

2021 30 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Tokios akcijos Lietuvoje dar nebuvo

2021 30 spalio2021 31 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

A. Butkevičius: „Tomkus bailys, o Lekstutį noriu nušauti”

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Rygos Lokdaunas/Ričardas

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

KUR STATISTIKOJE DINGĘ VAIKAI?!

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Akcija prieš žmonių segregaciją Palangoje

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Suvaržymų komiteto posėdis apie „Veto”, institutą, kindziulį, džigitą ir mėnulį

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

SINKOPĖS – 15: „Daug keistų dalykų”

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Vėl melas ir juodas melas!

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

PIŠ VĖLINĖS: LT teritorijos čiabuvių vieta – tvarte

2021 30 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Ignitis vadovybė korumpuota?!?

2021 29 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

RS”Spindulys” studijoje svečiavosi ir laidoje „Įdomu gyventi” dalyvavo Vaidas Žemaitis

2021 29 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Interviu su Latvijos imunologu Lauris Licitis

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

POLICIJOS AGENTAI IR CELOFANSBERGIS. O KAS TOLIAU?

2021 29 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Ievos Žiogas įspūdžiai iš Lenkijos

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kaip atsiranda biurokratų kalba?

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

KURKIME LIAUDIES ŽINIASKLAIDĄ! Specialiai Musutv.lt prie liberalfašistų užgrobtos „LRT”

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Nacių kolaborantų nusikaltimai Lietuvoje: Jono Užpelkio liudijimas

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Suvaržymų Komiteto posėdis apie Lt širdį, širdies galvą ir naujo kosmodromo statybą.

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

30 kvadratinių metrų ploto vienam pirkėjui reikalavimas

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

#Aktualijos. Visada tikrinkime faktus!

2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kaip „Pfizer” šantažuoja valstybes dėl skiepų?

2021 29 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

VILNIUJE ATPAŽINTI INFILTRUOTI SEKLIAI

2021 29 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kaip tariamas Om ir apie norų išsipildymus

2021 29 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kramtoma guma – nauda ir žala

2021 29 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

S. Skvernelis apie savo draugą Švabą

2021 29 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

V. Landsbergio kalba per A. Paleckio palaikymo akciją

2021 29 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Protestų diena Vilniuje – 2021 spalio 28 d. – Lukiškių aikštėje ir prie LRT transliuotojo

2021 29 spalio2021 29 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Ieva Žiogas: mokslas šiai dienai yra nupirktas

2021 28 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

GP PASAI, PATYČIOS, SUTRYPTOS TEISĖS – VALSTYBĖS KASDIENYBĖ.

2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Prie „LRT” savo nuomonę išsakė visi, kurie tik norėjo

2021 28 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

LNK žurnalistų lygis: „Dink, glušiau tu blet…”

2021 28 spalio2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kur logika?

2021 28 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Ar pasiruošę, Tautiečiai, komendanto valandai?!

2021 28 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

PASIBAIGUSIO GALIOJIMO ŽVYRAS. UTILIZUOJAMAS AR VAGIAMAS?

2021 28 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Mūsų pirmasis „Live”!

2021 28 spalio2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Netiki? Patikrink!

2021 28 spalio2021 28 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Paslėpta istorija | Gydymas senovėje | Sodai ir produktų auginimas

2021 27 spalio2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Tvirta šeima – tvirta valstybė

2021 27 spalio2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

LEGALUS NARKOTIKAS: baisūs faktai apie alkoholį • Psichiatro A. Verygos paskaita

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Ūkininkai LR žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui sako „LAUK!”

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Trakų naujasis meras ims pavyzdį iš Tauragės mero kaip asfaltuoti žvyrkelius

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kitokia Lietuva

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

LDiena.lt balsas • Demokratijos trūkumai

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Nacių kolaborantų nusikaltimai Lietuvoje: Juliaus Šmulkščio liudijimas

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Spalio 28 d.: ar pavyks Landsbergiui nuteisti A. Paleckį ir toliau naikinti žmones?

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kodėl slepiama centralizuoto skiepų įsigijimo kaina? Laidoje – teisininkas Vaidotas Vaičaitis.

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

#Aktualijos. Dar per mažai skauda?

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Vėlinės. Ilgės. Gyvenimas po mirties. ​Sustojus širdžiai, ​žmogaus ​kelias ​nesibaigia​​

2021 27 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Mes esame vienas organizmas, ar vėžinės ląstelės?

2021 26 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Vaidas Žemaitis. Partijos kūrimas, parašų rinkimas ir streikas

2021 26 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

17 metų pralaikė, pakankino. Na ir kas?

2021 26 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

POKALBIAI TIESIOGIAI

2021 25 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

V. Landsbergis prasitarė, kam reikia dekriminalizuoti narkotikus

2021 25 spalio2021 25 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Nutekintas slaptas VSD posėdis: “Ką daryti su Algirdu Paleckiu?”

2021 25 spalio2021 24 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Drakonų kova bėgimo takeliuose

2021 25 spalio2021 24 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Andrius Lobovas: „Tokios baisios valdžios kaip dabartinė man neteko matyti per savo 50 gyvenimo metų.”

2021 25 spalio2021 24 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

S. K. sekmadieninis posėdis. Asmeninės sankcijos ir buvusio naujo prezidento inauguracija

2021 25 spalio2021 24 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

PRAEITIS-DABARTIS-ATEITIS! Kas yra praeitis ir kaip sukontroliuoti ateitį?

2021 24 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Spalio 28 d. – protestų diena Vilniuje!

2021 24 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Referendumas LRT eteryje

2021 24 spalio2021 23 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Mes parodysim EU kaip reikia gyventi!

2021 24 spalio2021 23 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Socialinė reklama. Užkulisiai ir šuo.

2021 24 spalio2021 23 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Vakarykštė akcija Klaipėdoje

2021 24 spalio2021 23 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Žmogus planuoja, o Dievas juokiasi…

2021 24 spalio2021 23 spalio Vaidas Žemaitis Lekstutis

Kaip šiomis dienomis gąsdinami mes ir kaip gyvena Norvegija?

Navigacija tarp įrašų

Senesni įrašai
Naujesni įrašai
Parama:

VšĮ Mūsų TV

Įmonės kodas: 305909094

Norintiems paremti bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA


Norintiems paremti Paypal sistemoje: spauskite čia (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Sekite mus Facebook

Sekite mus Facebook

Tema: Apostrophe 2 | Sukūrė WordPress.com.